Prejardhja e Restorant Orikut

Orikumi është një vend i mrekullueshëm me një pejsazh unik. Kjo është edhe prejardhja e emrit të restorantit tonë, pikërisht nga kjo qytezë e lashtë romake. Historia e këtij restoranti e ka patur fillimin që prej vitit 2009. Dhe ky rrugëtim ka arritur tja dali me sukses. Gjithashtu ky restorant është një vend perfekt për të konsumuar prodhimet e detit të freskëta ose edhe disa prej gatimeve italiane që ne ofrojmë. Nëse je në kërkim të një restoranti që ofron shije autentike dhe shërbim perfekt, atëherë duhet të provosh restorantin “Oriku”. Aty do të gjeni një ambient të bukur me pamje të mrekullueshme të detit.

menuja

Menuja e restorantit është e pasur dhe ofron një gamë të gjerë të ushqimeve të freskta dhe të shijshme. Mund të provoni pjatat e ndryshme me prodhime deti, apo edhe gatime të guzhinës italiane që ofrohen në restorantin tonë. Për të parë pjatat që ne ofrojmë mund të shfletoni menun në web-sajtin tonë. Sigurisht, nuk mund të harrojmë pamjen e mrekullueshme të detit që do ju shoqëroj gjat gjithë kohës së qëndrimit në restorant.

Ambienti i restorantit është i bukur dhe ofron një atmosferë të rehatshme për të konsumuar ushqimin. Personeli i këtij restoranti kujdeset për të gjitha detajet dhe sigurohet qe ju të ndiheni të kënaqur gjatë vizitës në restorantin tonë. Gjithashtu ata ofrojnë një shërbim të shpejtë dhe miqësor. Misioni ynë është të ofrojmë një përvojë të pazëvendësueshme kulinare. Cdo klient tek ne është një mysafir i vecantë. Dhe ne mundohemi që cdo klient të përjetoj momente të mira ne këtë vend dhe të largohet me kujtime të mira.

Për ta përfunduar, nëse je në Vlorë dhe dëshiron të provosh një restorant vërtet të mirë me pamje të mrekullueshme të detit. “Restorant Oriku” është zgjedhja e duhur për ty. Rezervoni dhe përjetoni një eksperiencë të mrekullueshme në këtë restorant.

vendndodhja

https://maps/place/Oriku/

Rezevoni tavolinën tuaj

https://oriku.al/