Shijoni ushqimet e ndryshme te Restorant Oriku

Restorant Oriku

Ndodhet në Orikum,Vlorë, është një destinacion i mrekullueshëm për të shijuar ushqimin e shkëlqyer dhe pamjen mahnitëse të detit. Vendodhja e tij e shkëlqyer në bregdetin e bukur të Orikumit i jep një atmosferë akoma më të vecantë. Dhe gjithashtu ben të mundur që si një vend turistik që është, të tërheqë turist nga e gjithë bota.

Te restorant Oriku, ju do të gjeni një zgjedhje të gjerë të pjatave të freskëta dhe autentike. Kuzhina jonë përdor vetëm produktet më të mira dhe të freskëta të zonës. Duke u siguruar të sjellë përpara jush shijen autentike të kuzhinës Shqipëtare. Mund të shijoni specialitetet tona të peshkut të freskët. Llojet e ndryshme të peshkut të gatuar në mënyrën më të shijshme të mundshe.

Ambienti i brendshëm i restorant Orikut është mjaft modern dhe pamja panoramike e detit i japin një atmosferë mjaft të vecantë. Ky ambient mund të kthehet në një vend ideal për të kaluar ditëlindjet, takimet e biznesit, takimet familjare apo edhe festat e ndryshme të vendit tonë. Stafi ynë kujdeset për cdo detaj, duke garantuar një përvojë të paharrueshme për cdo vizitor.

Përvec ushqimit të mrekullueshëm ju mund të konsumoni edhe verërat apo pijet e ndryshme. Mund të shijoni perëndimin duke konsumuar pijen tuaj të preferuar. Nëse nuk mund të zgjidhni, stafi ynë i kualifikuar mund tju ndihmojë të zgjidhni kombinimin e duhur.

Mos hezitoni të na vizitoni!

Për ta përfunduar, Restorant Oriku është një destinacion perfekt për të shijuar një vakt të shijshëm, pamjen e mrekullueshme dhe mikpritjen e ngrohtë të stafit tonë, i cili kujdeset deri në detaje. Ne do të kujdesemi që ju të kaloni sa më mirë gjatë kohes që ndodheni aty, gjithashtu të mbeteni të kënaqur nga shërbimi ynë. Nëse ndodheni në këtë zonë, mos harroni të vizitoni këtë restorant të mrekullueshëm dhe të përjetoni një përvojë gastronomie mahnitëse.

 

Vendndodhja

https://maps/place/Oriku/

Rezevoni tavolinën tuaj

https://oriku.al/