Shijet e kuzhinës Italiane në Bregun e Adriatikut-Restorant Oriku

Restoranti Oriku është një oaz modern që harmonizohet bukur me bregdetin e Adriatikut dhe bukuritë e Parkut Kombëtar të Karaburunit. Duke ju lejuar të shijoni çdo vakt nën dritën e diellit në një pamje të mahnitshme. Në këtë atmosferë të piktureskë, ne përpiqemi të sjellim një përvojë unike gastronomike për çdo vizitor.

Kuzhina Italiane e specializuar në autenticitetin e kuzhinës italiane na bën të dallojmë. Restoranti Oriku nuk është vetëm një vend ku hani; është një udhëtim nëpër shijet e kuzhinës italiane, duke përdorur vetëm përbërës të freskët dhe autentike që i japin një shije të veçantë çdo gatimi. Në menun tonë pjesën kryesore e zënë prodhimet e detit të cilat janë të freskëta dhe me një cilësi të lartë.

Piceria jonë ofron një gamë të gjerë të picave të freskëta dhe të gatuar me kujdes, duke përdorur vetëm ingredientet më të mira për të siguruar një përvojë autentike të shijes së kuzhinës Italiane. Pra dhe pse ndodhemi afër detit jemi  munduar tju ofrojmë një shumllojshmëri ushqimesh në menun tonë.

Bari ynë përbëhet nga një staf i kualifikuar dhe mikpritës, gjithmonë në shërbim të vizitorëve tanë. Ne ofrojmë një gamë të gjerë të pijesh dhe shërbimeve të llojeve të ndryshme, duke u përpjekur të plotësojmë shijen dhe preferencat e çdo klienti.

Një përvojë e pazëvendësueshme për secilin moment!

Për të plotësuar përvojën tuaj në Restorantin Oriku, na vizitoni në Orikum, Vlorë. Dhe aty do të merrni një udhëtim gastronomik që do të mbetet në kujtesën tuaj për një kohë të gjatë. Na lejoni të jemi pjesë e çdo ngjarjeje të rëndësishme në jetën tuaj.Nga ditëlindjet në dasmat. Nga takimet e biznesit në darkat romantike. Ne jemi gati të krijojmë një përvojë të jashtëzakonshme për ju dhe të dashurit tuaj. Eja dhe zhytu në një botë të shijes dhe elegancës në Restorantin Oriku. Aty ku çdo moment bëhet një kujtim i pashlyeshëm!

Këtu mund të gjeni menun dhe të dërgoni porosinë menjëherë

https://oriku.al/

vendndodhja

https://maps/place/Oriku/